Zvolenský Smotanový jogurt biely 320 g
Jogurt biely (max. 0,3% tuku) v akcii -29%

Jogurt biely (max. 0,3% tuku) cena v akcii

Zvolenský Smotanový jogurt biely 320 g v obchode Tesco

Tesco import | tesco-120218649 | akciova cena | 3,09 €/kg | 320 g | -28%, predtým 1,39 €

Množstvo
0.32 kg
Jednotková cena
3.09 €/kg
Obchod
Tesco
0.99 € 1.39 €

Akcia platí od 30. septembra 2026 do 6. októbra 2026.

Ponuky obchodu Tesco
Rýchly prehľad

Jogurt biely (max. 0,3% tuku): cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 0,39 €. Porovnávame 11 aktuálnych ponúk v 1 obchode.

Najnižšia cena0,39 €
Priemerná cena1,35 €
Najvyššia zľava48 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 14 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,39 € a priemer 1,82 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 1,43 € pod priemerom.
Časté otázky

Jogurt biely (max. 0,3% tuku) – ceny a akcie

Koľko stojí Jogurt biely (max. 0,3% tuku) v akcii?

Aktuálne ponuky pre Jogurt biely (max. 0,3% tuku) začínajú od 0,39 € a siahajú do 4,69 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 1,35 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Jogurt biely (max. 0,3% tuku) aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 0,39 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 02. 10. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Jogurt biely (max. 0,3% tuku)?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Jogurt biely (max. 0,3% tuku) v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

11 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Zvolenský Smotanový jogurt biely 320 g Zvolenský Smotanový jogurt biely 320 g
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena1.39 € Zľava29 % Obchod Tesco Jednotková cena3.09 €/kg Platí od30. septembra 2026 Platí do6. októbra 2026 Zobraziť ponuku
ACTIMEL Biely 8x100g ACTIMEL Biely 8x100g
Aktuálna cena2.19 € Pôvodná cena4.19 € Zľava48 % Obchod Tesco Jednotková cena2.74 €/kg Platí od30. septembra 2026 Platí do6. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Zvolenský Jogurt biely grécky typ s trstinovým cukrom 320 g Zvolenský Jogurt biely grécky typ s trstinovým cukrom 320 g
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena1.59 € Zľava38 % Obchod Tesco Jednotková cena3.09 €/kg Platí od30. septembra 2026 Platí do6. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Zvolenský Smotanový jogurt grécky typ biely 320 g Zvolenský Smotanový jogurt grécky typ biely 320 g
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena1.59 € Zľava38 % Obchod Tesco Jednotková cena3.09 €/kg Platí od30. septembra 2026 Platí do6. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Skyr kyslomliečny výrobok 140 g Tesco Skyr kyslomliečny výrobok 140 g
Aktuálna cena0.87 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena6.21 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Finest Grécky jogurt biely odtučnený 150 g Tesco Finest Grécky jogurt biely odtučnený 150 g
Aktuálna cena0.98 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena6.53 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Rajo Probia Nature Biely jogurt 370 g Rajo Probia Nature Biely jogurt 370 g
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena3.22 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Najlepšia
jednotková cena
HOLLANDIA Jogurt nízkotučný biely 150 g HOLLANDIA Jogurt nízkotučný biely 150 g
Aktuálna cena0.39 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.60 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Tami Živý jogurt biely 180 g Tami Živý jogurt biely 180 g
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena3.83 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Zvolenský Light Style jogurt gréckeho typu biely 125 g Zvolenský Light Style jogurt gréckeho typu biely 125 g
Aktuálna cena0.84 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena7.00 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Milko Jogurt biely odtučnený 1 kg Milko Jogurt biely odtučnený 1 kg
Aktuálna cena4.69 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena4.69 €/kg Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
RAJO ACIDKO BIELE
Aktuálna cena1.09 € Pôvodná cena1.69 € Zľava36 % Obchod Terno Jednotková cena1.15 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026
Milko Jogurt biely odtučnený 1 kg Milko Jogurt biely odtučnený 1 kg
Aktuálna cena4.79 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena4.79 €/kg Platí od15. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Milko Jogurt biely odtučnený 1 kg Milko Jogurt biely odtučnený 1 kg
Aktuálna cena4.79 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena4.79 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 08:16

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: mlieko

Typ: výrobky kyslomliečne

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Podobné Produkty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy