METRO

METRO Týždenný leták (2. Nov. do 22. Nov. 2022)

Najnovší leták od 2. Nov. do 22. Nov.


Pozrite si najnovší akciový leták pre METRO, ktorý je platný od 01.01. V tomto akciovom letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších. Pozite si akciové letáky aj pre ostatné obchody, v našej ponuke nájdete napríklad aj Fresh Kraj Terno Klas JYSK


Pozrite sa na najlepšie ponuky zo aktuálnych letákov

Metro

Metro leták je plný skvelých produktov

Sieť obchodov Metro pozná každý - či už je to bežný občan, alebo podnikateľ. Za férové ceny v predajniach nájdete to, čo aktuálne potrebujete. Metro si zakladá na kvalite a čerstvosti ponúkaných produktov. V letáku Metro sa môžete tešiť na pravidelné akcie. Leták nájdete na oficiálnej stránke www.metro.sk alebo priamo v predajni.

Letáky Metro majú rozličné špecializácie a platia 2 týždne. Metro leták si tak viete vybrať a prezrieť podľa toho, čo momentálne hľadáte. Bohatú ponuku produktov nájdete aj v pravidelne vydávaných letákoch Gastronómia, Spotrebný tovar, Maloobchod či Pomocníci do kancelárie. Tešiť sa môžete na vydávanie netradičných katalógov ako Metro hračky či Metro predveďte sa v novej sezóne. Tieto špeciálne katalógy upriamili pozornosť na ponúkanie sortimentu iba z jednej kategórie a dokonca majú dlhšiu platnosť ako klasické letáky. 

Obchodné domy Metro vydávajú množstvo rôznych letákov. Všetky si ich môžete prelistovať online z pohodlia vášho domova na oficiálnej stránke www.metro.sk 

Spoločnosť Metro prerazila na trhu 

Za vznikom spoločnosti Metro stojí medzinárodná firma Metro Group. Táto úspešná sieť pôsobí vo viac ako 27 krajinách nachádzajúcich sa na 4 kontinentoch. Na Slovensku sa nachádza 6 Metro predajní, ktoré ležia v mestách Nitra, Zvolen, Žilina, Stupava, Svätý Jur a Košice.

Metro ponúka množstvo sortimentu

V predajniach Metro sa môžete spoľahnúť na kvalitu a čerstvosť. Pod jednou strechou tu nájdete všetko, čo hľadáte. V Metre na vás čaká široká a pestrá paleta čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa a mäsových výrobkov, rýb a morských plodov či alkoholu. Všetky predajne majú v ponuke aj nepotravinový spotrebný tovar ako napríklad kancelárske potreby, hotelový a reštauračný textil, kuchynské potreby, profesionálne gastro vybavenie a množstvo iného sortimentu.

Metro za férové ceny ponúka viac ako 33 000 výrobkov známych či privátnych značiek. V každej z predajní Metro nájdete 6 privátnych značiek a to H-Line, Fine Life, ARO, Horeca Select, Sigma a Rioba.

Pod označením H-Line nájdete dizajnové produkty ako mydlá, šampóny či uteráky určené do ubytovacích zariadení. Atraktívna značka Fine Life ponúka viac ako 200 suchých alebo mrazených výrobkov či údenín. Pod známou značkou ARO sa ukrýva široká paleta tovaru určeného pre každodenné potreby. Privátne označenie Horeca Select nájdete na profesionálnom vybavení do kuchyne. Kancelárske potreby pod značkou Sigma a kvalitná káva s označením Rioba na vás čaká v každej Metro predajni.

Tešiť sa môžete aj na rôzne sezónne ponuky. Počas sviatkov v predajniach natrafíte na vianočnú výzdobu či hračky a valentínske darčeky. 

Jednotlivé Metro predajne ponúkajú zákazníkom rôzne služby ako poistenie či financovanie nákupov, výkup oleja, pult služieb partnerom či METRO distribúciu, kde si tovar viete objednať online a Metro vám ho dovezie priamo domov. Bližšie informácie nájdete na oficiálnej stránke www.metro.sk 

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny Metro prevádzok na Slovensku sú počas celého týždňa rovnaké, a to od 8:00 do 22:00. V prípade, že ste držiteľom zlatej alebo striebornej metro karty, otváracie hodiny môžu byť odlišné. Všetky informácie ohľadom otváracích hodín, aktuálnych letákov či katalógov nájdete na internetovej stránke www.metro.sk