Letáky v obchodoch

akciovepotraviny.sk vám prinášajú aktuálne letáky vyhľadávaných obchodov - hypermarketov a taktiež zaujímavé akciové ponuky. Vďaka našej prehľadnej stránke si rýchlo a jednoducho z pohodlia vášho domova dokážete nájsť leták, ktorý potrebujete. Medzi vaše obľúbené značky obchodov patrí Fresh, Klas, Metro, Tesco, Billa, Lidl, Coop Jednota a veľa iných.

Na tejto stránke pre vás máme k okamžitému nahliadnutiu pripravených 10 online letákov, ktoré sú plné skvelých akciových ponúk a výhodných cien.

Ak máte záujem o konkrétnu zľavnenú potravinu a nechce sa vám listovať vo všetkých letákoch, máme pre vás riešenie. Viete si ju jednoducho vyhľadať pomocou lupy umiestnenej v pravom hornom rohu našej stránky. Po zadaní hľadaného názvu produktu sa vám zobrazia aktuálne zľavnené ponuky jednotlivých hypermarketov, fotka produktu, akciová cena, zľava tovaru uvedená v percentách a dokonca aj dátum trvania tejto výhodnej ponuky.

Na široký výber kvalitných slovenských výrobkov za skvelé ceny sa môžete tešiť v každom letáku obchodov Terno, Kraj a Klas. Rôzny potravinový, ale aj nepotravinový sortiment na vás čaká v letákoch Metro, Kaufland, Tesco a Lidl. Známe a privátne značky, čerstvé potraviny a drogériu nájdete v letákoch Billa, Fresh a Coop Jednota.

Nebaví vás variť stále to isté jedlo dookola? Neviete, ako bude vyzerať váš nedeľný obed? Pripravili sme si pre vás sekciu Recepty, kde nájdete zaujímavé inšpirácie jedál pre oživenie vašej kuchyne. Všetky recepty sú podrobne rozpísané. Môžete sa tešiť aj na fotodokumentáciu postupu varenia/pečenia jednotlivých jedál. Viac sa dozviete na akciovepotraviny.sk/recepty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy