Ovocný nápoj
|
Aktuálna cena1.49 € |
Pôvodná cena1.99 € |
Zľava25 % |
Obchod
|
Jednotková cena1.49 €/l |
Platí od1. októbra 2026 |
Platí do7. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Najlepšia jednotková cena
Ovocný nápoj
|
Aktuálna cena1.09 € |
Pôvodná cena1.39 € |
Zľava22 % |
Obchod
|
Jednotková cena0.73 €/l |
Platí od1. októbra 2026 |
Platí do7. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Baza ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Brusnica, malina & baza ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Jahoda + malina ovocný čaj s príchuťou 44 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Lesná zmes ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Jablko & škorica ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Rakytník ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Pomaranč 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Melón & jahoda ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.69 € |
Pôvodná cena2.29 € |
Zľava26 % |
Obchod
|
Jednotková cena42.25 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Forest Fruits, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Black Currant with Lemon, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Fruits Caribbean Mango ovocno-bylinný čaj 20 x 2,25 g (45 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Sweet Peach, World of Fruits, 20 vrecúšok 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Love, ovocno-bylinný čaj, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Fresh Orange, World of Fruits, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Italian Lemon, World of Fruits, 20 vrecúšok, 40 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Sweet Cherry, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Passion, ovocno-bylinný čaj, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Raspberry, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Ginger & Lemon, World of Fruits, 20 vrecúšok, 35 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Fruits Ginger & Mango ovocno-bylinný čaj 20 x 1,75 (35 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Strawberry Sunrise, World of Fruits, 20 vrecúšok 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Ginger & Orange, World of Fruits, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Wild Berry, World of Fruits, 20 vrecúšok, 40 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Fruits Mediterranean Red Orange ovocný čaj aromatizovaný 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský ovocný čaj rôzne druhy
|
Aktuálna cena0.99 € |
Pôvodná cena1.35 € |
Zľava27 % |
Obchod
|
Jednotková cena24.75 €/kg |
Platí od30. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Stockwell & Co. Ovocný čaj s príchuťou tropického ovocia 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.49 € |
Pôvodná cena0.65 € |
Zľava25 % |
Obchod
|
Jednotková cena12.25 €/kg |
Platí od30. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Elixír Brusnica s rakytníkom bylinný čaj 20 x 1,5 g ( 30 g)
|
Aktuálna cena2.59 € |
Pôvodná cena2.95 € |
Zľava12 % |
Obchod
|
Jednotková cena86.33 €/kg |
Platí od23. septembra 2026 |
Platí do6. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Magic Moments, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Lesná zmes ovocný čaj s príchuťou 40 g
|
Aktuálna cena1.29 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena32.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Winter Time, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Mistral Citrón & zázvor ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena2.29 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena57.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Garden Selection, World of Fruits, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Fruit Kiss, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Fruits Apple & Cinnamon ovocno-bylinný čaj 20 x 2,25 g (45 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Tesco Bylinno-ovocný čaj s lesným ovocím 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Záhradná zmes ovocný čaj s príchuťou 40 g
|
Aktuálna cena1.29 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena32.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Višňa jahoda ovocný čaj s príchuťou 40 g
|
Aktuálna cena1.29 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena32.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Babička Růženka Čaj ovocná rozkoš 20 x 2 g
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Bercoff Malina broskyňa prémiový ovocný čaj 16 x 2 g (32 g)
|
Aktuálna cena1.85 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena61.67 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Fruits Let it Snow Merinque-Raspberry ovocno-bylinný čaj 20 x 2,25 g (45 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Love Blueberry & Blackberry ovocno-bylinný čaj 20 x 2,25 g (45 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Multivitamín, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Jablko baza ovocný čaj s príchuťou 40 g
|
Aktuálna cena1.29 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena32.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Babička Růženka Ovocný čaj s príchuťou lesnej maliny 20 x 2 g
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Loyd Bylinno-ovocný čaj aromatizovaný s príchuťou slivky a škorice 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena31.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Citrus Fruits, World of Fruits, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Loyd Ovocný čaj aromatizovaný s príchuťou maliny a jahody 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena31.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Tesco Ovocný čaj s jahodami a ibištekom s príchuťou broskýň 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Love Pink Grapefruit ovocno-bylinný čaj 20 x 2,25 g (45 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Lipton Raspberry & Elderberry ovocný čaj 20 vrecúšok 32 g
|
Aktuálna cena2.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena75.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Brusnica lesná jahoda ovocný čaj 40 g
|
Aktuálna cena1.29 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena32.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Granny's Finest, World of Fruits, 20 vrecúšok, 50 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena35.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Babička Růženka Ovocný čaj s príchuťou čučoriedok s brusnicami 20 x 2 g
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Tesco Ovocný čaj so zázvorom a citrónovou kôrou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Blueberry, World of Fruits, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Lipton Mango & Blackcurrant ovocný čaj 20 vrecúšok 34 g
|
Aktuálna cena2.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena75.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Spiced Ovocný čaj so slivkami, vanilkou a škoricou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Rooibos Vanilla, World Special Teas, 20 vrecúšok, 35 g
|
Aktuálna cena1.49 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena37.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Tesco Ovocný čaj so škoricou s príchuťou sliviek a vanilky 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocný čaj s pomarančovým oplodím a mangom 20 x 1,75 g (35 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
TEEKANNE Fruit Love, World of Fruits, 20 vrecúšok, 45 g
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocnobylinný čaj so zázvorom, citrónom a citrónovou trávou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Loyd Ovocný čaj aromatizovaný s príchuťou lesných plodov 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena31.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Loyd Ovocný čaj aromatizovaný s príchuťou pomaranča 20 x 2,2 g (44 g)
|
Aktuálna cena1.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena31.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocnobylinný čaj s čerešňami, malinami a brusnicami 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Lipton Raspberry & Cranberry ovocný čaj 20 vrecúšok 32 g
|
Aktuálna cena2.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena75.00 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Tesco Ovocný čaj s malinami a ibištekom 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocný čaj s malinami 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Loyd Bylinno-ovocný čaj aromatizovaný s príchuťou maliny s rakytníkom 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.25 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena31.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Fruits Greek Apricot ovocno-bylinný čaj 20 x 2,25 g (45 g)
|
Aktuálna cena1.75 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena43.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocnobylinný čaj s kúskami lesného ovocia 20 x 1,75 g (35 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocnobylinný čaj s citrusovým oplodím a kvetom bazy čiernej 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Foursenses Winterzauber ovocný čaj 20 x 2,75 g (55 g)
|
Aktuálna cena4.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena83.17 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Foursenses Beeren Ausleese ovocno-bylinný čaj 20 x 2,75 g (55 g)
|
Aktuálna cena4.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena83.17 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Bercoff Lesné plody prémiový ovocný čaj s vitamínom 16 x 2 g (32 g)
|
Aktuálna cena1.85 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena61.67 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocnobylinný čaj s čučoriedkami 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne World of Ginger bylinný zázvorový čaj aromatizovaný 20 x 1,75 g (35 g)
|
Aktuálna cena1.49 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena37.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocný čaj aromatizovaný s jablkami, škoricou 20 x 1,75 g (35 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocný čaj aromatizovaný s pomarančovým oplodím a škoricou 20 x 1,75 g (35 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Bercoff Brusnica baza prémiový ovocný čaj s vitamínom 16 x 2 g (32 g)
|
Aktuálna cena1.85 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena61.67 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Variations výber ovocnobylinných čajov 20 ks 38,75 g
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Variations výber ovocnobylinných čajov 20 ks 37,5 g
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Malina a limetka ovocný čaj s príchuťou 18 x 2 g (36 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Marakuja a broskyňa ovocný čaj s príchuťou 18 x 2 g (36 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Čerešňa a lesná jahoda ovocný čaj s príchuťou 18 x 2 g (36 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Mango a pomaranč ovocný čaj s príchuťou 18 x 2 g (36 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Grapefruit ovocný čaj s príchuťou 18 x 2 g (36 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Popradský Citrón + vitamín C ovocný čaj s príchuťou 18 x 2 g (36 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Ekland Granulovaný instantný nápoj s extraktom z čierneho čaju s príchuťou citrónu 300 g
|
Aktuálna cena3.85 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena12.83 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Lipton Lemon ochutený čierny čaj 20 čajových vrecúšok 34 g
|
Aktuálna cena2.69 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena89.67 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Lipton Forest Fruits ochutený čierny čaj 20 čajových vrecúšok 30 g
|
Aktuálna cena2.69 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena89.67 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocný čaj aromatizovaný s jahodami 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Ovocný čaj aromatizovaný s pomarančovým oplodím 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Stockwell & Co. Ovocný čaj s jahodovou príchuťou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.65 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena16.25 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Leros Čajová chvíľka lesné plody 20 x 2,2 g (44 g)
|
Aktuálna cena3.15 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena78.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Leros Čajový dýchánek Višňa & cascara 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena3.15 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena78.75 €/kg |
Platí od4. októbra 2026 |
Platí do4. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Stockwell & Co. Ovocný čaj s jahodovou príchuťou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.65 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena16.25 €/kg |
Platí od2. októbra 2026 |
Platí do2. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Leros Čajová chvíľka lesné plody 20 x 2,2 g (44 g)
|
Aktuálna cena3.15 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena78.75 €/kg |
Platí od2. októbra 2026 |
Platí do2. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Leros Čajový dýchánek Višňa & cascara 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena3.15 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena78.75 €/kg |
Platí od2. októbra 2026 |
Platí do2. októbra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Stockwell & Co. Ovocný čaj s jahodovou príchuťou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.65 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena16.25 €/kg |
Platí od28. septembra 2026 |
Platí do28. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Stockwell & Co. Ovocný čaj s príchuťou tropického ovocia 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.65 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena16.25 €/kg |
Platí od28. septembra 2026 |
Platí do28. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Leros Čajová chvíľka lesné plody 20 x 2,2 g (44 g)
|
Aktuálna cena3.15 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena78.75 €/kg |
Platí od28. septembra 2026 |
Platí do28. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Leros Čajový dýchánek Višňa & cascara 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena3.15 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena78.75 €/kg |
Platí od28. septembra 2026 |
Platí do28. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Ovocný nápoj
|
Aktuálna cena0.31 € |
Pôvodná cena0.39 € |
Zľava21 % |
Obchod
|
Jednotková cena1.55 €/l |
Platí od21. septembra 2026 |
Platí do27. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Strawberry with Sea Buckthorn ovocný čaj aromatizovaný 20 x 1,75 g (35 g)
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Sport príchuť jablko-citrón 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Príchuť malina - citrón 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Príchuť čierne ríbezle - citrón 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Lipton Green Tea Red Fruits aromatizovaný čaj 20 vrecúšok 28 g
|
Aktuálna cena1.79 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena59.67 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Lesné ovocie ovocno-bylinný čaj 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Pickwick Fruit Fusion Variations výber ovocných čajov a ovocnobylinného čaju 20 ks 38,75 g
|
Aktuálna cena1.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena49.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee ovocno-bylinný čaj s mätou a arómou yuzu 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Príchuť jahoda & limetka 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Príchuť broskyňa - maracuja 18 x 2,5 g (45 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne Eistee Príchuť baza - mäta - limetka 18 x 2,3 g (41,4 g)
|
Aktuálna cena3.99 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena99.75 €/kg |
Platí od24. septembra 2026 |
Platí do24. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne ovocný čaj rôzne druhy
|
Aktuálna cena0.87 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena21.75 €/kg |
Platí od16. septembra 2026 |
Platí do22. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Teekanne ovocný čaj rôzne druhy
|
Aktuálna cena0.99 € |
Pôvodná cena1.99 € |
Zľava50 % |
Obchod
|
Jednotková cena24.75 €/kg |
Platí od16. septembra 2026 |
Platí do22. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|
Stockwell & Co. Ovocný čaj s jahodovou príchuťou 20 x 2 g (40 g)
|
Aktuálna cena0.65 € |
Pôvodná cena– |
Zľava– |
Obchod
|
Jednotková cena16.25 €/kg |
Platí od21. septembra 2026 |
Platí do21. septembra 2026 |
Zobraziť ponuku
|