Pepsi, Pepsi Zero Sugar, Lime, Mirinda, 7Up viac druhov, 0,33 l
Pepsi-cola v akcii Posledná dostupná cena

Pepsi-cola cena v akcii

Pepsi, Pepsi Zero Sugar, Lime, Mirinda, 7Up viac druhov, 0,33 l v obchode Billa

BILLA import | billa-current-2026-09-16-p15-005 | akciova cena | 0,33 l | -20 %

Množstvo
0.33 l
Jednotková cena
2.39 €/l
Obchod
Billa
0.79 € 0.99 €

Ponuka platila od 16. septembra 2026 do 22. septembra 2026.

Ponuky obchodu Billa
Rýchly prehľad

Pepsi-cola: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 0,99 €. Porovnávame 7 aktuálnych ponúk v 2 obchodoch.

Najnižšia cena0,99 €
Priemerná cena1,89 €
Najvyššia zľava0 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 34 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,75 € a priemer 1,47 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,48 € pod priemerom.
Časté otázky

Pepsi-cola – ceny a akcie

Koľko stojí Pepsi-cola v akcii?

Aktuálne ponuky pre Pepsi-cola začínajú od 0,99 € a siahajú do 3,85 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 1,89 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Pepsi-cola aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 0,99 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 06. 10. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Pepsi-cola?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Tesco, Klas. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Pepsi-cola v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

7 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Pepsi Cola 1 l Pepsi Cola 1 l
Aktuálna cena1.45 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.45 €/l Platí od30. septembra 2026 Platí do13. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 330 ml Pepsi Cola 330 ml
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena3.00 €/l Platí od23. septembra 2026 Platí do6. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Najlepšia
jednotková cena
Pepsi Cola, Pepsi Zero sugar, 7UP Zero, Mirinda pomaranč Pepsi Cola, Pepsi Zero sugar, 7UP Zero, Mirinda pomaranč
Aktuálna cena1.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.75 €/l Platí od28. septembra 2026 Platí do4. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 4 x 330 ml Pepsi Cola 4 x 330 ml
Aktuálna cena3.85 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.92 €/l Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 2 l Pepsi Cola 2 l
Aktuálna cena2.39 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.20 €/l Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 0,5 l Pepsi Cola 0,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.38 €/l Platí od2. októbra 2026 Platí do2. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 1,5 l Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 1,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena1.89 € Zľava37 % Obchod Billa Jednotková cena0.79 €/l Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 0,5 l Pepsi Cola 0,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.38 €/l Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi, Pepsi Zero Sugar, Lime, Mirinda, 7Up viac druhov, 0,33 l Pepsi, Pepsi Zero Sugar, Lime, Mirinda, 7Up viac druhov, 0,33 l
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena0.99 € Zľava20 % Obchod Billa Jednotková cena2.39 €/l Platí od16. septembra 2026 Platí do22. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od21. septembra 2026 Platí do21. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 0,5 l Pepsi Cola 0,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.38 €/l Platí od21. septembra 2026 Platí do21. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola Mirinda Orange Pepsi Cola Mirinda Orange
Aktuálna cena1.09 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena2.18 €/l Platí od14. septembra 2026 Platí do20. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola, Mirinda Orange Pepsi Cola, Mirinda Orange
Aktuálna cena1.39 € Pôvodná cena1.89 € Zľava26 % Obchod Klas Jednotková cena0.93 €/l Platí od14. septembra 2026 Platí do20. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od15. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 0,5 l Pepsi Cola 0,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.38 €/l Platí od15. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi, Pepsi Zero, Mirinda viac druhov l m Pepsi, Pepsi Zero, Mirinda viac druhov l m
Aktuálna cena1.29 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Billa Jednotková cena1.29 €/l Platí od9. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Mirinda Orange, Pepsi Mirinda Orange, Pepsi
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena2.39 €/l Platí od7. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od13. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 0,5 l Pepsi Cola 0,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.38 €/l Platí od13. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 1,5 l Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 1,5 l
Aktuálna cena1.39 € Pôvodná cena1.89 € Zľava26 % Obchod Billa Jednotková cena0.93 €/l Platí od2. septembra 2026 Platí do8. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 0,5 l Pepsi Cola 0,5 l
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena2.38 €/l Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola, Pepsi Zero sugar, 7UP Zero, Mirinda pomaranč Pepsi Cola, Pepsi Zero sugar, 7UP Zero, Mirinda pomaranč
Aktuálna cena1.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.75 €/l Platí od31. augusta 2026 Platí do6. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od1. septembra 2026 Platí do1. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola, Mirinda Orange Pepsi Cola, Mirinda Orange
Aktuálna cena1.15 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena2.30 €/l Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola, Mirinda Orange Pepsi Cola, Mirinda Orange
Aktuálna cena1.45 € Pôvodná cena1.89 € Zľava23 % Obchod Klas Jednotková cena0.97 €/l Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi Cola 1,5 l Pepsi Cola 1,5 l
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.26 €/l Platí od28. augusta 2026 Platí do28. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Mirinda Orange, Pepsi, Pepsi Zero Sugar Mirinda Orange, Pepsi, Pepsi Zero Sugar
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena2.39 €/l Platí od17. augusta 2026 Platí do23. augusta 2026 Zobraziť ponuku
PEPSI
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena1.79 € Zľava34 % Obchod Kraj Jednotková cena0.79 €/l Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026
Pepsi, Mirinda, 7Up rôzne druhy Pepsi, Mirinda, 7Up rôzne druhy
Aktuálna cena0.75 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Billa Jednotková cena2.27 €/l Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 2 l Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 2 l
Aktuálna cena1.39 € Pôvodná cena2.59 € Zľava46 % Obchod Billa Jednotková cena0.70 €/l Platí od15. júla 2026 Platí do21. júla 2026 Zobraziť ponuku
Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 1,5 l Pepsi, Mirinda, 7UP rôzne druhy, 1,5 l
Aktuálna cena1.39 € Pôvodná cena1.89 € Zľava26 % Obchod Billa Jednotková cena0.93 €/l Platí od1. júla 2026 Platí do7. júla 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 08:16

Popis

Zaradenie potraviny: nápoje

Podkategória: nealkoholické nápoje

Typ: nápoje povzbudzujúce

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy