Bambino Toast & Burger čedar 130 g
Syr čedar, 50% t.v.s. v akcii -35%

Syr čedar, 50% t.v.s. cena v akcii

Bambino Toast & Burger čedar 130 g v obchode Tesco

Tesco import | tesco-220331055 | clubcard cena | 19,92 €/kg | 130 g | 1,69 € Ušetrite 1/3 s Clubcard

Množstvo
0.13 kg
Jednotková cena
13.00 €/kg
Obchod
Tesco
1.69 € 2.59 €

Akcia platí od 23. septembra 2026 do 29. septembra 2026.

Ponuky obchodu Tesco
Rýchly prehľad

Syr čedar, 50% t.v.s.: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 1,69 €. Porovnávame 1 aktuálnych ponúk v 1 obchode.

Najnižšia cena1,69 €
Priemerná cena1,69 €
Najvyššia zľava35 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 22 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 1,29 € a priemer 2,42 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,73 € pod priemerom.
Časté otázky

Syr čedar, 50% t.v.s. – ceny a akcie

Koľko stojí Syr čedar, 50% t.v.s. v akcii?

Aktuálne ponuky pre Syr čedar, 50% t.v.s. začínajú od 1,69 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 1,69 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Syr čedar, 50% t.v.s. aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 1,69 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 29. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Syr čedar, 50% t.v.s.?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Syr čedar, 50% t.v.s. v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

1 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Najlepšia
jednotková cena
Bambino Toast & Burger čedar 130 g Bambino Toast & Burger čedar 130 g
Aktuálna cena1.69 € Pôvodná cena2.59 € Zľava35 % Obchod Tesco Jednotková cena13.00 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Finest Cheddar tvrdý zrejúci plnotučný syr 200 g Tesco Finest Cheddar tvrdý zrejúci plnotučný syr 200 g
Aktuálna cena4.85 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena24.25 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Prírodný zrejúci plnotučný tvrdý syr cheddar 200 g Tesco Prírodný zrejúci plnotučný tvrdý syr cheddar 200 g
Aktuálna cena3.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena17.95 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena15.90 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Président Cheddar plátky 100 g Président Cheddar plátky 100 g
Aktuálna cena2.65 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena26.50 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Lye Cross Farm Cheddar Mild tvrdý syr Coloured, White Lye Cross Farm Cheddar Mild tvrdý syr Coloured, White
Aktuálna cena2.99 € Pôvodná cena4.05 € Zľava26 % Obchod Klas Jednotková cena14.95 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do27. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bambino Toast & Burger čedar 130 g Bambino Toast & Burger čedar 130 g
Aktuálna cena2.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena19.92 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do21. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena15.90 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do21. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Président Cheddar plátky 100 g Président Cheddar plátky 100 g
Aktuálna cena2.65 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena26.50 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do21. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bambino Toast & Burger čedar 130 g Bambino Toast & Burger čedar 130 g
Aktuálna cena2.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena19.92 €/kg Platí od15. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena15.90 €/kg Platí od15. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Président Cheddar plátky 100 g Président Cheddar plátky 100 g
Aktuálna cena2.65 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena26.50 €/kg Platí od15. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Irish Land Syr cheddar tradičný Irish Land Syr cheddar tradičný
Aktuálna cena1.35 € Pôvodná cena1.78 € Zľava24 % Obchod Klas Jednotková cena13.50 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bambino Toast & Burger čedar 130 g Bambino Toast & Burger čedar 130 g
Aktuálna cena2.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena19.92 €/kg Platí od13. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena15.90 €/kg Platí od13. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Président Cheddar plátky 100 g Président Cheddar plátky 100 g
Aktuálna cena2.65 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena26.50 €/kg Platí od13. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bambino Toast & Burger čedar 130 g Bambino Toast & Burger čedar 130 g
Aktuálna cena2.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena19.92 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g Zlatý Sýr Syr cheddar 50% 100 g
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena15.90 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Président Cheddar plátky 100 g Président Cheddar plátky 100 g
Aktuálna cena2.65 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena26.50 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Lye Cross Farm Cheddar Mild tvrdý syr Coloured, White Lye Cross Farm Cheddar Mild tvrdý syr Coloured, White
Aktuálna cena2.99 € Pôvodná cena4.05 € Zľava26 % Obchod Klas Jednotková cena14.95 €/kg Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Tradičný Írsky čedar Tradičný Írsky čedar
Aktuálna cena1.29 € Pôvodná cena1.79 € Zľava28 % Obchod Billa Jednotková cena– Platí od19. augusta 2026 Platí do25. augusta 2026 Zobraziť ponuku
BILLA čedar blok BILLA čedar blok
Aktuálna cena2.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Billa Jednotková cena14.95 €/kg Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: 28. septembra 2026

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: mlieko

Typ: syry

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Podobné Produkty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy