ASKO nábytok

ASKO nábytok Týždenný leták (27. Oct. do 9. Nov. 2022)

Najnovší leták od 27. Oct. do 9. Nov.


Pozrite si najnovší akciový leták pre ASKO nábytok, ktorý je platný od 01.01. V tomto akciovom letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších. Pozite si akciové letáky aj pre ostatné obchody, v našej ponuke nájdete napríklad aj Fresh Kraj METRO Terno Klas


Pozrite sa na najlepšie ponuky zo aktuálnych letákov

ASKO leták je plný skvelých cien 

Spoločnosť ASKO nábytok je jednou z najznámejších obchodov ponúkajúcich nábytok. Na slovenskom trhu sa ASKO preslávilo skvelou ponukou za výhodné ceny. V predajniach nájdete množstvo bytových doplnkov, kuchynské štúdiá či iný nábytok do interiéru. ASKO nábytok pravidelne prichádza s výhodnými ponukami, ktoré nájdete aj v aktuálnom ASKO letáku, ktorý má (?) strán a platí od (?) do (?). Prezrite si ho z pohodlia vášho domova na ASKO eshope, priamo na stránke www.asko-nabytok.sk 

Okrem pravidelných mesačných letákov sa môžete tešiť aj na tie špeciálne, ktoré zvyknú vychádzať približne v strede mesiaca. 

ASKO svoje brány zákazníkom otvára každý deň okrem sviatkov. Otváracie hodiny prevádzok sa môžu líšiť. Aktuálne ASKO otváracie hodiny jednotlivých predajní na Slovensku nájdete TU

Štýlové vybavenie do domácnosti a záhrady

ASKO nábytok ponúka širokú paletu rôznych kuchýň na mieru, bytových doplnkov či ďalšieho vybavenia. V predajniach a tiež na ASKO eshope nájdete v klasickom alebo modernom štýle spálňové či obývačkové zostavy, kuchynské doplnky, vybavenie do jedálne, detskej izby, kúpeľne alebo kancelárie. Nechýbajú ani bytové doplnky v podobe vankúšov, úložných boxov, stojanov na oblečenie či kvetináčov. 

Predajne ASKO svojim zákazníkom okrem kvalitného nábytku ponúkajú aj výhodné služby, ako je napríklad odborná montáž, záručný a zákaznícky servis, doprava nábytku či možnosť nákupu na splátky. 

Moderný ASKO nábytok

Úplne prvá ASKO predajňa bola otvorená v Nitre v roku 2006. Odvtedy sa predajne stali medzi zákazníkmi veľmi obľúbenými. Spoločnosť ASKO sa radí medzi najväčších predajcov nábytku na Slovensku. Od roku 2010 ponúka obchod možnosť nákupu prostredníctvom ASKO eshopu, kde sa môžete tešiť na doručenie v rámci celého Slovenska. 

Sieť predajní u nás na Slovensku tvorí až 8 prevádzok, ktoré sa nachádzajú v mestách Bratislava, Trenčín, Nitra, Prievidza, Poprad, Košice, Banská Bystrica a Prešov.