Merkury Market

Merkury Market Týždenný leták (21. Nov. do 31. Dec. 2023)

Najnovší leták od 21. Nov. do 31. Dec.


Pozrite si najnovší akciový leták pre Merkury Market, ktorý je platný od 01.01. V tomto akciovom letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších. Pozite si akciové letáky aj pre ostatné obchody, v našej ponuke nájdete napríklad aj Fresh Kraj METRO Terno Klas


Pozrite sa na najlepšie ponuky zo aktuálnych letákov

Merkury Market - overená kvalita

Obchod Merkury Market sa bezpochyby radí medzi tie najznámejšie na slovenskom trhu. Ponuka obchodu je naozaj široká. Nájdete tam všetko z oblasti interiérového zariadenia, záhrady, nábytku či stavebných materiálov, a to za veľmi výhodné ceny. 

Určite vás potešia aj príležitostné letáky so zaujímavými ponukami. Vďaka online letákom vám už žiadna výhodná akcia určite neujde. 

Merkury Market svoje brány zákazníkom otvára každý deň, no otváracie hodiny jednotlivých pobočiek sa môžu mierne líšiť. Aktuálne Merkury Market otváracie hodiny si môžete pozrieť TU

Merkury Market leták poteší každého

Ponuka predajní Merkury Market je naozaj široká a obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Sortiment je zameraný pre všetkých, či už pre individuálnych zákazníkov, alebo stredné a väčšie firmy, ktoré pôsobia v oblasti stavebníctva. 

Sieť obchodov Merkury Market svojim zákazníkom predkladá pestrú ponuku obkladov a dlažieb od značkových talianskych, španielskych či nemeckých výrobcov. Nechýbajú ani kvalitné stolárske výrobky v podobe okien, dverí, laminátových podláh alebo stenových panelov. V predajniach vás čaká najväčší výber lustrov, tapiet, lámp, kobercov či záclon a závesov. Sortiment z oddelenia keramiky a čalúnené Merkury Market stoličky môžu skrášliť aj vašu domácnosť. 

Mimoriadne výhodné ceny sú aj v predajniach Merkury Design, kde nájdete kvalitné a jedinečné doplnky do domácnosti či záhrady. 

Špecialista na bývanie a stavebníctvo - Merkury Market

Spoločnosť bola založená v Poľsku v roku 1991. V krátkej dobe sa stala sieť Merkury Market obchodov na domácej pôde veľmi obľúbenou. Na slovenskom trhu pôsobí Merkury Market od roku 2004. Predajne môžete nájsť v mestách Bratislava, Dunajská streda, Poprad, Košice, Prešov, Liptovský Mikuláš a v mnohých iných.