OBI

OBI


V tomto akciovom letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších. Pozite si akciové letáky aj pre ostatné obchody, v našej ponuke nájdete napríklad aj Fresh Kraj METRO Terno Klas


Pozrite sa na najlepšie ponuky zo aktuálnych letákov

Neviete sa dočkať aktuálnych zliav v OBI? Prelistujte si aktuálny leták OBI. V OBI môžete nakúpiť kvalitné a luxusné produkty, ako napríklad kovový regál, police, drevený regál, pracovná kuchynská doska, skladacie schodíky, premium žehliaca doska, LED stropné svietidlo, parný čistič, akumulátorový vysávač, mokro suchý vysávač, obklady, dlažby, vynilová podlaha, skladacie lešenie a podobne.

OBI leták poteší každého

Obchod OBI sa na slovenskom trhu preslávil vďaka skvelej ponuke, kde nájdete takmer všetko, čo potrebujete. Kombinácia kvality a výhodných cien -  to je OBI. Tešiť sa môžete na naozaj široký výber z kategórie stavba, technika, bývanie, kuchyňa či kúpeľňa. Prehľadný OBI leták si viete pohodlne prelistovať z vášho domova. 

OBI okrem pravidelných letákov, ktoré zvyknú platiť 2 týždne, vydáva aj katalóg orientovaný na jednu časť sortimentu. 

Predajne OBI môžete navštíviť každý deň okrem sviatkov. Otváracie hodiny jednotlivých predajní sú rôzne - aktuálne OBI otváracie hodiny všetkých prevádzok nájdete TU

Skvelý výber sortimentu v OBI

Sortiment známeho obchodu prevyšuje viac ako 12 000 rôznych položiek. Tešiť sa môžete na široký výber kvalitných farieb na stenu, podláh, stavebných materiálov či iných potrieb pre domácich majstrov. Ak si chcete skrášliť záhradu, OBI záhradný nábytok, grily či bazény sú taktiež súčasťou ponuky obchodu. Interiér oživia tapety, bytové textílie či štýlové lampy a svietidlá. 

V predajniach OBI si môžete nakúpiť osobne alebo si tovar rezervujete a následne si ho prídete už len vyzdvihnúť.  

OBI sa vyznačuje kombináciou kvality a skvelých cien. Či už sa chystáte kompletne prerábať alebo plánujete iba malý projekt, sortiment v OBI splní vaše očakávania. 

OBI - odborník na stavebniny a domácnosť 

Korene nemeckého národného konceptu siahajú až do roku 1970. Keďže prvý obchod mal veľký úspech, prevádzky OBI sa začali budovať aj mimo hraníc Nemecka. Na Slovensko sa spoločnosť OBI dostala v roku 2015, kedy odkúpila prevádzky spoločnosti Baumax a vďaka tomu prevzala pozíciu lídra v tomto odvetví. Slovensko sa aktuálne môže pochváliť až 13 prevádzkami, ktoré môžete nájsť napríklad v Bratislave, Martine, Michalovciach, Košiciach či Dunajskej Strede.